Wonderful Honey Chocolate Nedir

Wonderful Honey Chocolate Nedir
26 Ekim 2020Yorum Yap
Wonderful Honey Chocolate Nedir

Wonderful Honey Chocolate Nedir

Wonderful Honey Chocolate Nedir ?
Bir çok kişi wonderful arı resmi olan bal cinsel güç artırıcı ürünleri kullanmış yada arkadaşından çevresinden yada internette araştırma yapmıştır.
wonderful royal honey o kadar popüler ürün ki çikolatası dahi yapılmış hem bal hem çikolata ? biraz garip gelmiyor mu evet geliyor , aslında burada yapılmak isteyen kelime oyunu yaparak ürünü oymuş gibi göstermeye çalışıp bir yandan tüketiciye satabilmek için kelime oyunudur.
bu durumu çok rahat anlamak için internette yerel yada farklı dillerde arama yapabilirsiniz Honey çikolata ismini sadece türkiye sitelerinde görebilir , yada farklı ülkelerin sitesinden türkiye menşei ile görebilirsiniz.

üst resimdeki ürün aslında türk üreticilerin yapmış olduğu yani türk menşei olan üründür.
Wonderful honey markasının üretici ülkesi malezya , yalnız ürünün türkiye ve bir çok ülkeye ihtalaat ve ihracaat yasaktır. konu böyle olunca üretim lisansız şekilde diğer ülkelerde oluşmaktadır. ( Merdiven Altı ) diye tabir edilen üretim yerlerinde olmaktadır.
Tüketicilerin şunu çok iyi bilmesi gerekiyor sbu tarz ve benzeri ürünler satışında sorun olmaszsa her yerde temin edebilirler eczane vs gibi.
Ama maalesef piyasada olanların hiç biri orjinal değil. Orjinal satılan yeri bilen kişi varsa faturası ve yasal haklarıyla yorumlarda belirtirip bizlere bilgi verirse çok seviniriz.

Ve Satılan fiyatlara bakında bunun farkına varıyorsunuz bal bal çok kıymetli bir gıda kaliteli bir bal diyelim
12 adet
kutusu ambalajı
ihtalaat
kdv
kar
Fiyat : 35-60 tl arası satılıyor gerçekten bu rakam şüphe ettiriyor değil mi ?
yukarıda belirtilen değerlendirme göz önünde bulundurulunca bu fiyatlara kaliteli bir besin takviyesine ulaşmak bunda bir gariplik olduğunu gözler önüne seriyor.

wonderful honey q7 gold

üsteki ürün resmi olan ürün q7 gold wonderfull honey
ürünün kapak resminde arı yok bu sefer , şaha kalkmış at resmi , kısacası pazarı çok olan wonderfull honey grubun örneklerinden bir kaçtane sunmaya devam edeceğiz.

wonderfull honey çeşitleri ve ürün resimleri oldukça çelişti miracle honey , leopard honey  bunlar ve benzeri hepsi bal grubuna giriyor en önemlisi ve kalitelisi olan hangisi diyecek soracak olursanız orjinali bulduğunuz ürün en iyisi denebilir tabi unutmamak lazım arılı versionları.


Yukarıdaki  resimde Vip Royal Honey ; Diğer Adıyla Kral Bal diye adlandırılır , yapılan araştırmalarda toptan olarak en çok aranılan bal kategorinde ;

Secret Miracle honey ;


Anlamı ; (Gizli Harika Bal) Kadife ve gösterişli kutusu , içindeki balın kalitesini kişiye hissettiriyor , varak desenli kutusu ile olduça popüler.

Bae Honey Bal ; Kızgın sinirlenmiş ama gülen bir arı

Leopard Honey ; ÖZELİKLE en çok Amerika’da satılan leopard honey dünyanın bir çok ülkesinden ilginin artarak devam etmesi leoprad honey seçkin ürünlerin arasına yer vermektedir.

aslan Websitesi

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

error code: 522