Reman’s Dooz 14000 geciktirici sprey

Reman’s Dooz 14000 geciktirici sprey
28 Ekim 2020Yorum Yap
Reman’s Dooz 14000 geciktirici sprey

Reman’ın Dooz 14000 gecikme spreyi – Ürün Açıklaması

Reman’ın Dooz 14000 gecikme spreyi, yatakta uzun süreli performans vermek isteyen erkekler için harikalar yaratıyor ve erken boşalması olan erkeklere seks yapmayı destekliyor. Bu gecikme spreyi, boşalma sürelerini ertelemeye ve koital sürelerini uzatmaya hevesli tüm erkekler için idealdir. Bu ürün, penisin başına püskürtüldüğünde penisi duyarsızlaştırarak çalışır ve spreyden sonra 5 dakika içinde çalışmaya başlar.

Bu sprey, vurma sürenizi normal zamanınıza göre 10 kata kadar uzatmanıza yardımcı olabilir. Böylece, itirazlarınıza daha uzun süre devam edebilir, çeşitli pozisyonlar deneyebilir ve ona çoklu orgazm verebilir ve onu zevkli bir şekilde bitirebilirsiniz.

Dooz 14000 (E Vitamini ile Geciktirici Sprey), erken boşalma nedeniyle tam cinsel tatmin elde etmekte zorluk çeken herkese tavsiye edilir. Penisin başına iki kez püskürtün ve 5 dakika bekleyin, ardından harekete hazırsınız. Püskürtmeden sonra karıncalanma hissi hissederseniz, bunu bir dakika içinde azalacağından görmezden gelin.

Alternatif olarak avucunuzun üzerine püskürtebilir ve penise masaj yapabilirsiniz. Bu sprey koku ve tatsızdır, bu nedenle oral zamanınız boyunca partneriniz Reman Dooz’u organınıza püskürtdüğünüzü bilmeyebilir.

Dooz 14000, dünyada satılan en iyi 10 gecikme spreyinden biridir ve bunu bir kez kullanan kullanıcılar, bunu satın aldıkları bir tür memnuniyet olarak karşılaştırmaya devam edecektir.

E Vitamini ile zenginleştirildiği için kasık bölgesindeki hücreleri besler ve aktive eder. Ayrıca organınızın cildinde sorunsuz bir şekilde emilir.

Sprey 200 uygulama için yeterince iyi olabilir, bu da partnerinize her gecikme spreyi şişesi ile 200 kez patlayıcı orgazm verebileceğiniz anlamına gelir.

Reman’s Dooz 14000 geciktirici sprey ne içerir?

Reman’ın E Vitamini ile Dooz 14000 Geciktirici Spreyi, onaylanmış bir doz olan ve piyasada bulunan hemen hemen tüm gecikme spreylerinde yaygın olarak kullanılan% 10 Lidokain içerir.

Lidokain, penis başını duyarsızlaştırır ve kullanıcıların yatakta normal performans süresinden daha uzun süre şımartmasına izin verir.

Reman’ın Dooz 14000 gecikme spreyi nasıl kullanılır?

– Her kullanımdan önce kabı iyice çalkalayınız.

– Kolunuza veya bacaklarınıza sprey testi uygulayın ve ilk kez kullanırken 5 dakika bırakın. Herhangi bir alerjik reaksiyon almazsanız, eşinizle tatmin edici bir seksin tadını çıkarmaya hazırsınız demektir.

– En iyi sonuçları elde etmek için, penetrasyon cinsiyetinizden en az 5 ila 10 dakika önce püskürtün. Boya tabancasını vücuttan yaklaşık 5-10 inç uzakta tutun

– Penisinizin başının tamamını kaplamak için 3-4 kez püskürtün. Alternatif olarak, içeriği elinize püskürtebilir ve elinizle penisinizin üzerine sürün.

– Aşırı püskürtme tehlikelidir. Düzenli kullanımda, sizin için tam olarak gereken sprey miktarını öğreneceksiniz.

– Cinsiyet tamamlandıktan sonra, organınızı ılık suyla iyice yıkayın veya ıslak bir bezle silerek temizleyin. Ayrıca ellerini yıka.

Reman’ın Dooz 14000 Geciktirici Spreyi E Vitamini ile kullanmanın faydaları nelerdir?

– Koital sürelerini uzatmak isteyen erkekler tatmin edici sonuçlar bekleyebilirler. Eşiniz için kapsamlı bir zevk ve uzun süreli hoşgörünüzün tadını çıkaracaktır.

– Cilt dostu formülasyon, böylece genitalinize güvenle uygulanabilir ve endişe duymadan oral oturumda şımartabilir.

– Reman’ın Dooz 14000 Geciktirici Spreyi, erken boşalması olan erkekler için de boşalma sürelerini kesinlikle geciktirebilecekleri ve doyurucu bir seksin tadını çıkarabilecekleri için önerilir.

– Çiftlerin tatmin edici bir cinsel yaşamdan zevk almalarına yardımcı olduğundan, Dooz 14000 gecikme spreyi gerçekten de cinsel yaşamdaki memnuniyetsizlik nedeniyle ayrılık ve boşanmalardan kaçınmaya yardımcı olur.

Reman’s Dooz 14000 gecikme spreyi kullanırken uyulması gereken önlemler 

– Reman’ın Dooz 14000 Geciktirici Spreyi E Vitamini ile kullanmak genellikle güvenlidir. Normal koşullar altında şu ana kadar hiçbir advers reaksiyon bildirilmemiştir.

– Bu güçlü bir gecikme spreyi. Daha uzun süre kalabileceğiniz izlenimi altında önerilen 2 sprey dozunu aşmayın. Aşırı püskürtme, penisinizin uyuşmasına ve kalıcı hasarlara neden olabilir.

– Miyastenik gravis, epilepsi, kalp rahatsızlığı veya karaciğer hasarı varsa bu spreyi kullanmayın.

– Düzenli ilaç kullanıyorsanız veya herhangi bir kronik hastalığınız varsa bu spreyi kullanmadan önce doktorunuza danışın.

aslan Websitesi

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

error code: 522